Imprezy masowe

Pomagamy organizatorom imprez masowych w przygotowaniu wszystkich formalności związanych z organizacją imprezy oraz z zabezpieczeniem terenu imprezy.

Prace wykonujemy dla podmiotów organizujących imprezy cykliczne (np. kluby sportowe - mecze wg. terminarza) oraz dla organizatorów jednorazowych wydarzeń w obiektach i na terenach otwartych (np. koncerty, festiwale, eventy, imprezy gastronomiczne itp.)

Zakres współpracy przy imprezch masowych obejmuje m.in.:

  • opracowanie instrukcji zabezpieczenia ppoż. imprezy masowej;
  • pomoc w kontaktach z przedstawicielami Straży Pożarnej;
  • wynajem i rozmieszczenie sprzętu do zabezpieczenia terenu imprezy;
  • wynajem pojazdu ratowniczo-gaśniczego;
  • ochrona fizyczna na czas trwania imprezy;

Zapotrzebowanie każdorazowo ustala się indywidualnie, według potrzeb każdego organizatora. Podczas trwania imprez masowych pracuje wykfalifikowany personel przygotowany do prowadzenia zabezpieczenia ppoż. terenu oraz prowadzenia akcji gaśniczej do czasu przyjazdu PSP.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zgłoszenia z poniższego formularza:

tel.: 12 269 21 60, kom.: 602 374 014

ZAPYTANIE / KONTAKT - formularz

(*) - pole wymagane / Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania, jednak należy przyjąć iż czas odpowiedzi na e-maile wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Należy wypełnić wymagane pola.