Szkolenie ppoż.

Oferujemy organizację szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej wraz z praktycznymi ćwiczeniami użycia gaśnic. Szkolenie może zostać poszerzone także o hydranty lub inne urządzenia ppoż. znajdujące się w obiekcie zamawiającego.

W ramach standardowego szkolenia ppoż. przewidziane jest: 

  • wprowadzenie do wiedzy pożarniczej;
  • omówienie sposobów działania gaśnic i urządzeń ppoż.;
  • pokaz użycia gaśnic i hydrantów;
  • ćwiczenia w zadymionym tunelu ewakuacyjnym;
  • praktyczne ćwiczenia z obsługi gaśnic;
  • gaszenia ognia;

Zakres szkolenia ustalany jest indywidualnie w zależności o ilości osób uczestniczących oraz charakteru obiektu i/lub prowadzonej działalności (uwzględnia się zagrożenia panujące w obiekcie zamawiającego). Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na terenie wyznaczonym przez zamawiającego, dlatego zakres części praktycznej także powinnien zostać omówiony wcześniej.

Istnieje możliwośc zorganizowania całego szkolenia poza siedzibą firmy, w formie tradycyjnego szkolenia lub w trakcie firmowego eventu w połączeniu z szkoleniem z pierwszej pomocy przedmedycznej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zgłoszenia z poniższego formularza:

tel.: 12 269 21 60, kom.: 602 374 014

ZAPYTANIE / KONTAKT - formularz

(*) - pole wymagane / Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania, jednak należy przyjąć iż czas odpowiedzi na e-maile wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Należy wypełnić wymagane pola.