Przeglądy i konserwacja hydrantów

W ramach przeglądów instalacji hydrantowych zapewniamy stałą kontrole i nadzór nad instalacjami w obiektach. Co roczny, wymagany przegląd jest powiązany także z usługą pomiaru ciśnienia i wydajności hydrantów. Bieżące przeglądy pozwalają na utrzymanie hydrantów wraz z kompletnym wyposażeniem w stanie pełnej gotowości. W trakcie przeglądów należy także sprawdzić czy do każdego hydrantu jest zapewniono odpowiedni dostęp. 


Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniach prowadzonych przez producentów hydrantów (min. SUPRON3, GRAS, BOXMET) oraz producenta urządzeń pomiarowych hydro test firmę BIATECH.
Posiadamy 3 zestawy pomiarowe hydro test, co pozwala na wykonywanie wszystkich rodzajów pomiarów. Także tych większych i bedziej skomplikowanych pomiarów jednoczesnego działania na kilku zaworach. (>>>więcej<<<) 

 

 

Kontakt telefoniczny:

tel.: 12 269 21 60 kom. 606 853 206

ZAPYTANIE / KONTAKT - formularz

(*) - pole wymagane / Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania, jednak należy przyjąć iż czas odpowiedzi na e-maile wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Należy wypełnić wymagane pola.