Planowanie ochrony ppoż. w obiekcie

Ochrona przeciwpożarowa wymaga planowania najczęsciej już we wczesnych etapach wprowadzania się do nowego obiektu. Odpowiednio przygotowany plan działania pozwala na uniknięcie błędów formalnych oraz optymalizację kosztów uruchomienia obiektu.

Usługę planowania ochrony ppoż. najczęściej wykonuje się w sytuacji:

  • zakup nowego budynku;
  • bizens plan dla zakupu / wykonania nowej inwestycji (podstawie planu obiektu);
  • wewnętrzne procedury wymagające poprawy warunków bezpieczeństwa;
  • chęć poprawy warunków bezpieczeństwa przez Właścicieli obiektów;

W wyniku wykonania prac w ramach doboru i planowania gaśnic / urządzeń ppoż. w obiekcie, przygotowuję się raport wraz z ofertą na dostawę i wykonanie prac montażowych.

Planowanie ochrony ppoż. w obiekcie jest powiązane z usługą audytu przeciwpożarowego. W wyniku szczegółowej analizy obiektu i dokumentacji podczas audytu można przystąpić do wytypowania rodzajów gaśnic, urządzeń ppoż. oraz oznakowań ewakuacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą audytu przeciwpożarowego.     

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zgłoszenia z poniższego formularza:

tel.: 12 269 21 60, kom.: 602 374 014

ZAPYTANIE / KONTAKT - formularz

(*) - pole wymagane / Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania, jednak należy przyjąć iż czas odpowiedzi na e-maile wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Należy wypełnić wymagane pola.