O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży ochrony ppoż. nieprzerwalnie od 21 października 1991 r. Każdy problem w zakresie ochrony przeciwpożarowej jest tym, który pomożemy Ci rozwiązać.

Do kogo kierujemy naszą ofertę ?

Właścicieli, zarządców i użytkowników budynków. Zarówno firmowych i instytucjonalnych ale także właścicieli prywatnych domów i mieszkań.

W jakie budynki obsługujemy?

Wszystkie budynki, mieszkalne, handlowe, biurowe, usługowe, magazynowe, produkcyjne. Nie ma obiektu którego byśmy nie obsługiwali. Wśród naszych klientów są zarówno duże serwerownie, biurowce, centra handlowe czy zakłady produkcyjne. Są także małe sklepy, warsztaty samochowe, przedszkola czy salony fryzjerskie.  

Kim jesteśmy ?

Bernard Pieróg - założyciel i właściciel firmy. Od początku wymyślił i wprowadził w życie wszystko. Dosłownie. Pracował w firmie na każdym stanowisku. Kiedyś sam prowadził warsztat i wykonywał wszystkie prace. Z branżą ppoż związany od 1984 r. Dziś reprezentuje firmę, nadzoruje sprzedaż detaliczną i hurtową, serwis gaśnic, rozwija dział prewencji pożarniczej i praktycznych szkoleń ppoż. Jako przedstawiciel pokolenia seniorów stara się zapewnić stabilizacje w rozwoju firmy.   

Jakub Pieróg - w 2000 r. dołączył do Taty i zajął się konserwacją gaśnic. Dziś po 18 latach, jest odpowiedzialny za rozwój firmy i wprowadzenie jej w przyszłość. Przedstawiciel młodego pokolenia, szukający rozwiązań aby firma utrzymała tempo zmian. Z sukcesem rozszerzył działalność o wykonastwo instalacji gaśniczych i systemów detekcji pożaru, co zaowocowało wieloma realizacjami przy dużych projektach w kraju i zagranicą. W 2008 r. ukończył Szkołę Głóną Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł inżyniera bezpieczeńśtwa pożarowego.  

Nasz zespół 

Dlaczego warto współpracować z nami ?

  • działamy w branży PPOŻ. od 1991 r.
  • obsługujemy kompleksowo - "od projektu do odbioru straży";
  • zatrudniamy 21 osób, które szybko zajmą się Twoją sprawą;
  • to wykfalifikowany i stale szkolony personel;
  • posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej na pełny zakresu usług;
  • prowadzimy profesjonalny i autoryzowany warsztat serwisowy;
  • na codzień obsługujemy ponad 840 stałych klientów;
  • mamy za sobą wiele odbiorów Straży - i to przy pierwszym podejściu!
  • zrealizowaliśmy tysiące prac w Polsce ale także poza granicami (m.in. Szwecja, Rosja)

 

                    FirmaRodzinna_Kraków

 

Należy pamiętać że...  

Wszystko zależy od wielkości i rodzaju obiektu w którym prowadzisz firmę, ale to już my zajmujemy się tym aby usługa była dopasowana do Twoich potrzeb. W myśl zasady, iż lepiej zapobiegać niż naprawiać po szkodzie - każdy budynek wymaga bieżącej opieki ppoż

- Zabezpieczamy życie, zdrowie, mienie i dane. Nie tylko swoje, także naszych pracowników i rodzin. My wiemy jak sprawy ppoż. powinny być w firmach poukładane. Jesteśmy po to aby trzymać rękę na pulsie i na bieżąco utrzymywać właściwy poziom bezpieczeństwa. Zadzwoń! my się tym już zajmiemy i zrobimy wszystko abyś Ty miał czas zając się swoją pracą - Jakub Pieróg, inżynier bezpieczeństwa pożarowego.