Audyt przeciwpożarowy

Pomagamy przedsiębiorstwom w utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa pożarowego w obiektach. Oferujemy usługę stałego nadzoru, ale dla wszystkich którzy potrzebują wykonać szczegółową analizę całego obkietu lub jego częsci, oferujemy takż prowadzenie audytów ppoż. 

Zakres audytu przeciwpożarowego jest ustalany indywidualnie dla każdego obiektu. Może on dotyczyć wszystkich aspektów bezpieczeństwa pożarowgo (audyt pełny) lub odnosić się tylko do części obiektu, wybranych systemów zabezpieczeń czy wybranego elementu procesu produkcyjnego. 

 

Audyt przeciwpożarowy najczęściej wykonuje się w sytuacji:

  • planowany odbiór lub kontrola Państwowej Straży Pożarnej;
  • przygotowanie do podpisania polisy ubezpieczeniowej;
  • wewnętrzne procedury wymagające poprawy warunków bezpieczeństwa;
  • chęć poprawy warunków bezpieczeństwa przez Właścicieli obiektów;
  • konieczność posiadania raportu na potrzeby innych audytów np. ISO  

 

Po dokonanym audycie otrzymują Państwo raport sporządzony przez Inżyniera bezpieczeństwa pożarowego (absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej). Na życzenie opinia może zostać poszerzona o plan naprawczy w przypadku stwierdzonych niezgodności bądź uchybień.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zgłoszenia z poniższego formularza:

tel.: 12 269 21 60, kom.: 602 374 014

 

ZAPYTANIE / KONTAKT - formularz

(*) - pole wymagane / Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania, jednak należy przyjąć iż czas odpowiedzi na e-maile wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Należy wypełnić wymagane pola.